We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson V12H805001 projector accessory
SKU
V12H805001
| SKU | V12H805001 |
|---|---|
| EAN | 0010343924307 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | In Stock |
For quick and secure installation
This Suspended Ceiling Tile Replacement Kit (ELPMBP05) was designed to replace one 2' x 2' ceiling tile or to sit above a suspended ceiling.
This Suspended Ceiling Tile Replacement Kit (ELPMBP05) was designed to replace one 2' x 2' ceiling tile or to sit above a suspended ceiling.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 23.7" (603 mm) |
| Depth | 23.7" (603 mm) |
| Height | 1.14" (29 mm) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |