We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panduit WR5E-X cable clamp 10 pc(s)
SKU
WR5E-X
| SKU | WR5E-X |
|---|---|
| EAN | 0074983656950 |
| Manufacturer | Panduit |
| Availability | In Stock |
Molded snap-on finger cable retainers for NetRunner™ and PatchRunner™ vertical cable managers.
| Features | |
|---|---|
| Material | Polycarbonate |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 0.65" (16.5 mm) |
| Height | 1.45" (36.8 mm) |
| Depth | 3.98" (101 mm) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |