We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Elo Touch Solutions E143088 monitor mount / stand Wall Black
SKU
E143088
| SKU | E143088 |
|---|---|
| EAN | 0834619005824 |
| Manufacturer | Elo Touch Solutions |
| Availability | In Stock |
| Mounting | |
|---|---|
| Panel mounting interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Mounting type | Wall |
| Minimum VESA mount | 2.95 x 2.95" (75 x 75 mm) |
| Maximum VESA mount | 4.33 x 3.94" (110 x 100 mm) |
| Mounting | Bolt-through |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Mounting type | Wall |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 8.66" (220 mm) |
| Depth | 0.472" (12 mm) |
| Height | 4.88" (124 mm) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Other features | |
| Mounting type | Wall |
| Mounting | Bolt-through |