We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI PA-CF30 industrial rechargeable battery Lithium-Ion (Li-Ion) 7800 mAh 11.1 V
SKU
PA-CF30
Login for pricing
In stock
0Wh 9 cell LAP0424 compatible battery for Panasonic TOUGHBOOK CF-31 TOUGHBOOK CF-53 TOUGHBOOK 53 TOUGHBOOK CF53
UNSPSC:
| SKU | PA-CF30 |
|---|---|
| EAN | 0745473118998 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Panasonic |
| Battery capacity | 7800 mAh |
| Battery voltage | 11.1 V |
| Battery capacity | 87 Wh |
| Number of battery cells | 9 |
| Product colour | Gray |
| Compatible products | Panasonic ToughBook 30 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery | |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Battery capacity | 7800 mAh |
| Battery voltage | 11.1 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Battery capacity | 87 Wh |
| Number of battery cells | 9 |
| Product colour | Gray |
| Compatible products | Panasonic ToughBook 30 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Gray |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Packaging data | |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |