We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Kensington Universal Sleeve - 14"/35.6cm - Black
SKU
K62610WW
Login for pricing
In stock
Kensington Universal Sleeve - 14"/35.6cm - Black, Sleeve case, 14"
UNSPSC:
| SKU | K62610WW |
|---|---|
| EAN | 0085896626107 |
| Manufacturer | Kensington |
| Availability | In Stock |
Kensington Universal Sleeve - 14"/35.6cm - Black. Case type: Sleeve case, Maximum screen size: 14"
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Maximum screen size | 14" |
| Features | |
| Product main colour | Black |
| Case type | Sleeve case |
| Compatibility | Ultrabooks; Tablets |
| Maximum screen size | 14" |
| Brand compatibility | Universal |
| Design | |
|---|---|
| Case type | Sleeve case |
| Compatibility | Ultrabooks; Tablets |
| Maximum screen size | 14" |
| Brand compatibility | Universal |
| Technical details | |
| Compatibility | Ultrabooks; Tablets |
| Case type | Sleeve case |
| Products per pallet (EU) | 180 pc(s) |