We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother DK2113 label-making tape DK
SKU
DK2113
Login for pricing
In stock
Black/Clear Continuous Length Film Label, 2.4 in x 50 ft (62 mm x 15.2 m)
UNSPSC:
| SKU | DK2113 |
|---|---|
| EAN | 0012502611769 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
For Use With:
Brother QL-1050, Brother QL-1050N, Brother QL-1060N, Brother QL-500, Brother QL-550, Brother QL-570, Brother QL-570VM, Brother QL-580N, Brother QL-650TD
Brother QL-1050, Brother QL-1050N, Brother QL-1060N, Brother QL-500, Brother QL-550, Brother QL-570, Brother QL-570VM, Brother QL-580N, Brother QL-650TD
| Features | |
|---|---|
| Tape type | DK |
| Package type | Box |
| Technical details | |
| Tape type | DK |
| Tape size | 2.44" (6.2 cm) |
| Tape length | 598.4" (15.2 m) |
| Packaging content | |
| Package type | Box |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Tape size | 2.44" (6.2 cm) |
| Tape length | 598.4" (15.2 m) |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Other features | |
| Tape size | 2.44" (6.2 cm) |