We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother DK-1201 printer label White Self-adhesive printer label
SKU
DK1201
| SKU | DK1201 |
|---|---|
| EAN | 0012502611639 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
ADDRESS LABELS (400) 29mm x 90mm / 1-1/7" x 3-1/2".
| Features | |
|---|---|
| Format | Roll |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Product colour | White |
| Type | Die-cut label |
| Brand compatibility | Brother |
| Weight & dimensions | |
| Label width | 3.56" (9.03 cm) |
| Label height | 1.14" (2.9 cm) |
| Label size | 29 x 90mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Labels per pack | 400 pc(s) |
| Technical details | |
| Labels per pack | 400 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Colour | |
| Product colour | White |