We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson Roller Assembly Kit
SKU
B12B813561
| SKU | B12B813561 |
|---|---|
| EAN | 0010343909458 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | In Stock |
Epson WorkForce DS-510 560 Document Scanner Feed Roller Assembly Kit (100000 Yield)
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Epson |
| Printing colours | Black, White |
| Compatibility | WorkForce DS-510/DS-510N WorkForce DS-560/DS-560N WorkForce DS-520/DS-520N |
| Packaging data | |
| Package width | 1.42" (36 mm) |
| Package height | 4.49" (114 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 7.56" (192 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Printing colours | Black, White |
| Package depth | 7.56" (192 mm) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 1.42" (36 mm) |
| Package height | 4.49" (114 mm) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |