We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Panduit NMF3 rack accessory
SKU
NMF3
| SKU | NMF3 |
|---|---|
| EAN | 0074983009435 |
| Manufacturer | Panduit |
| Availability | In Stock |
Horizontal Cable Manager High Capacity Front Only 3 Rack Units.
| Features | |
|---|---|
| Size (imperial) | 19" |
| Rack capacity | 3U |
| Compatibility | RoHS |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 19" (482 mm) |
| Size (imperial) | 19" |
| Height | 5.24" (133 mm) |
| Depth | 6.18" (157 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Size (imperial) | 19" |
| Rack capacity | 3U |
| Compatibility | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black |