We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP LaserJet 110V Maintenance/Fuser Kit
SKU
C2H67A
Login for pricing
In stock
HP LaserJet 110V Maintenance/Fuser Kit, Laser, Japan, HP LaserJet Enterprise flow MFP M830z (CF367A) Impressora HP LaserJet Enterprise M806dn (CZ244A)..., 11.5 lbs (5.2 kg), 23.2" (590 mm), 9.65" (245 mm)
UNSPSC:
| SKU | C2H67A |
|---|---|
| EAN | 0887111489807 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP LaserJet 110V Maintenance/Fuser Kit. Print technology: Laser, Country of origin: Japan, Compatibility: HP LaserJet Enterprise flow MFP M830z (CF367A) Impressora HP LaserJet Enterprise M806dn (CZ244A).... Package weight: 11.5 lbs (5.2 kg), Package width: 23.2" (590 mm), Package depth: 9.65" (245 mm). Quantity per pallet: 56 pc(s), Pallet weight: 692 lbs (313.9 kg). Package dimensions (WxDxH): 23.2 x 9.65 x 13.1" (590 x 245 x 332 mm), Pallet dimensions (W x D x H): 47.2 x 39.4 x 91.9" (1200 x 1000 x 2334 mm), Pallet dimensions (W x D x H) (imperial): 23.22 x 9.64 x 13.07"
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Japan |
| Print technology | Laser |
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise flow MFP M830z (CF367A) Impressora HP LaserJet Enterprise M806dn (CZ244A) Impressora HP LaserJet Enterprise M806x+ (CZ245A) |
| Packaging data | |
| Package width | 23.2" (590 mm) |
| Package height | 13.1" (332 mm) |
| Package weight | 11.5 lbs (5.2 kg) |
| Package depth | 9.65" (245 mm) |
| Technical details | |
| Country of origin | Japan |
| Print technology | Laser |
| Package dimensions (WxDxH) | 23.2 x 9.65 x 13.1" (590 x 245 x 332 mm) |
| UNSPSC-code | 44103125 |
| Products per pallet | 56 pc(s) |
| Pallet weight (imperial) | 11.4 lbs |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 47.2 x 39.4 x 91.9" (1200 x 1000 x 2334 mm) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 23.22 x 9.64 x 13.07" |
| Package depth | 9.65" (245 mm) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 23.2" (590 mm) |
| Package height | 13.1" (332 mm) |
| Package weight | 11.5 lbs (5.2 kg) |
| Logistics data | |
| Pallet gross weight | 692 lbs (313.9 kg) |
| Products per pallet | 56 pc(s) |
| Other features | |
| Pallet gross weight | 692 lbs (313.9 kg) |
| Package dimensions (WxDxH) | 23.2 x 9.65 x 13.1" (590 x 245 x 332 mm) |
| UNSPSC-code | 44103125 |
| Products per pallet | 56 pc(s) |
| Pallet weight (imperial) | 11.4 lbs |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 47.2 x 39.4 x 91.9" (1200 x 1000 x 2334 mm) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 23.22 x 9.64 x 13.07" |