We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP LaserJet Stapler/Stacker
SKU
CZ994A
Login for pricing
In stock
HP LaserJet Stapler/Stacker, China, Enterprise, Business, 33.6" (854 mm), 26.3" (668 mm), 43" (1093 mm), 149.9 lbs (68 kg)
UNSPSC:
| SKU | CZ994A |
|---|---|
| EAN | 0887111489760 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP LaserJet Stapler/Stacker. Country of origin: China, HP segment: Enterprise, Business. Width: 33.6" (854 mm), Depth: 26.3" (668 mm), Height: 43" (1093 mm). Package width: 43.1" (1095 mm), Package depth: 33.4" (848 mm), Package height: 50.4" (1281 mm). Quantity per pallet: 1 pc(s), Number of layers per pallet: 1 pc(s), Pallet weight: 253.5 lbs (115 kg). Pallet dimensions (W x D x H) (imperial): 43.11 x 33.38 x 50.43", Pallet dimensions (W x D x H): 43.1 x 33.4 x 50.4" (1095 x 848 x 1281 mm), Pallet weight (imperial): 253 lbs
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 44101707 |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Weight & dimensions | |
| Width | 33.6" (854 mm) |
| Weight | 149.9 lbs (68 kg) |
| Height | 43" (1093 mm) |
| Depth | 26.3" (668 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 253.5 lbs (115 kg) |
| Package weight | 253.5 lbs (115 kg) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 44101707 |
| Products per pallet | 1 pc(s) |
| Pallet weight (imperial) | 253 lbs |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 43.1 x 33.4 x 50.4" (1095 x 848 x 1281 mm) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 43.11 x 33.38 x 50.43" |
| Layers per pallet | 1 pc(s) |
| Package width | 43.1" (1095 mm) |
| Package height | 50.4" (1281 mm) |
| Package depth | 33.4" (848 mm) |
| Packaging data | |
| Package weight | 253.5 lbs (115 kg) |
| Package width | 43.1" (1095 mm) |
| Package height | 50.4" (1281 mm) |
| Package depth | 33.4" (848 mm) |
| Logistics data | |
| Pallet gross weight | 253.5 lbs (115 kg) |
| Products per pallet | 1 pc(s) |
| Pallet weight (imperial) | 253 lbs |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 43.1 x 33.4 x 50.4" (1095 x 848 x 1281 mm) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 43.11 x 33.38 x 50.43" |
| Layers per pallet | 1 pc(s) |