We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother DKN5224 label-making tape
SKU
DKN5224
| SKU | DKN5224 |
|---|---|
| EAN | 0012502622277 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
2.1 in x 100 ft (54 mm x 30.4 m) Non-Adhesive Continuous Paper Tape
For Use With: Brother QL-1050, Brother QL-1050N, Brother QL-1060N, Brother QL-500, Brother QL-550, Brother QL-570, Brother QL-570VM, Brother QL-580N, Brother QL-650TD
For Use With: Brother QL-1050, Brother QL-1050N, Brother QL-1060N, Brother QL-500, Brother QL-550, Brother QL-570, Brother QL-570VM, Brother QL-580N, Brother QL-650TD
| Features | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Material | Paper |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Tape size | 2.13" (5.4 cm) |
| Tape length | 1196.9" (30.4 m) |
| Material | Paper |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Package type | Box |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Tape size | 2.13" (5.4 cm) |
| Tape length | 1196.9" (30.4 m) |
| Package type | Box |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Other features | |
| Tape size | 2.13" (5.4 cm) |