We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Designjet 24-in Spindle
SKU
B3Q36A
Login for pricing
In stock
HP Designjet 24-in Spindle, 3.51 lbs (1.59 kg), 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm), HP Designjet T120 and T520 Printer series, China, Small medium business
UNSPSC:
| SKU | B3Q36A |
|---|---|
| EAN | 0886112848880 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP Designjet 24-in Spindle. Weight: 3.51 lbs (1.59 kg), Dimensions (WxDxH): 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm), Compatibility: HP Designjet T120 and T520 Printer series
| Features | |
|---|---|
| Weight | 3.51 lbs (1.59 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm) |
| Compatibility | HP Designjet T120 and T520 Printer series |
| HP segment | Small medium business |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 3.51 lbs (1.59 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm) |
| Technical details | |
| Weight | 3.51 lbs (1.59 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm) |
| Compatibility | HP Designjet T120 and T520 Printer series |
| UNSPSC-code | 44101721 |