We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Barco B563235K power adapter/inverter Indoor 100 W Black
SKU
B5632351K
| SKU | B5632351K |
|---|---|
| EAN | 5415334059443 |
| Manufacturer | Barco |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Barco |
| Power plug type | Type B |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 100 W |
| Output voltage | 20, 15, 12, 9, 5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Conference camera |
| Compatibility | ClickShare Hub Core, ClickShare Hub Core and Control Panel Kit, ClickShare Hub Pro, ClickShare Hub Pro and Control Panel Kit |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| AC port type | C6 |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 100 W |
| Output voltage | 20, 15, 12, 9, 5 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | Barco |
| Power plug type | Type B |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Conference camera |
| Compatibility | ClickShare Hub Core, ClickShare Hub Core and Control Panel Kit, ClickShare Hub Pro, ClickShare Hub Pro and Control Panel Kit |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 59.1" (1.5 m) |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 13.8 oz (390 g) |
| Width | 2.56" (65 mm) |
| Depth | 0.984" (25 mm) |
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Cable length | 59.1" (1.5 m) |
| Packaging data | |
| Package weight | 15.2 oz (430 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Barco B563235K power adapter/inverter...
Login for pricing
|
Bestseller
Panasonic CF-LNDDC120 power adapter/in...
Login for pricing
|
Hot Product
Lenovo 4X20E50558 power adapter/invert...
Login for pricing
|
Popular
Black Box PS290 power adapter/inverter...
Login for pricing
|
Trendnet 48VDC3000 power adapter/inver...
Login for pricing
|
Recommended
Axiom 331-9053-AX power adapter/invert...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B5632351K
|
CF-LNDDC120
|
4X20E50558
|
PS290
|
48VDC3000
|
331-9053-AX
|
| Manufacturer |
Barco
|
Panasonic
|
Lenovo
|
Black Box
|
Trendnet
|
Axiom
|
| Power supply type |
indoor
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Conference camera
|
Notebook
|
Notebook
|
Hub
|
Network switch
|
Notebook
|





