We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Barco B5632351K power adapter/inverter
SKU
B5632361K
| SKU | B5632361K |
|---|---|
| EAN | 5415334059450 |
| Manufacturer | Barco |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Barco |
| Power plug type | Type B |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 180 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Conference camera |
| Compatibility | ClickShare Hub Core, ClickShare Hub Pro |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| AC port type | C6 |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 180 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | Barco |
| Power plug type | Type B |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Conference camera |
| Compatibility | ClickShare Hub Core, ClickShare Hub Pro |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package weight | 15.2 oz (430 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Barco B5632351K power adapter/inverter
Login for pricing
|
Popular
Havis LPS-137 power adapter/inverter A...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco PWR-IE50W-AC-L= power adapter/in...
Login for pricing
|
Hot Product
HP 280W Slim Smart 7.4mm AC Adapter
Login for pricing
|
Recommended
BTI 4X20S56697- power adapter/inverter...
Login for pricing
|
New
Opengear 450042 power adapter/inverter...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B5632361K
|
LPS-137
|
PWR-IE50W-AC-L=
|
4J0P0AA#ABA
|
4X20S56697-BTI
|
450042
|
| Manufacturer |
Barco
|
Havis
|
Cisco
|
HP
|
BTI
|
OPENGEAR
|
| Power supply type |
indoor
|
auto
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
| Purpose |
Conference camera
|
Docking station
|
Network switch
|
N/A
|
Notebook
|
Universal
|





