We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Accortec 4X71K20068-ACC memory module 8 GB DDR5 4800 MHz
SKU
4X71K20068-ACC
| SKU | 4X71K20068-ACC |
|---|---|
| Manufacturer | Accortec |
| Availability | In Stock |
| Memory | |
|---|---|
| Internal memory | 8 GB |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | No |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Features | |
|---|---|
| Internal memory | 8 GB |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | No |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
You may also be interested in
| Product |
New
Accortec 4X71K20068-ACC memory module...
Login for pricing
|
Bestseller
Axiom 32GB DDR3-1333 memory module
Login for pricing
|
Hot Product
Axiom VGP-MM1024I-AX memory module 1 G...
Login for pricing
|
Axiom 32GB DDR3-1333 memory module 1 x...
Login for pricing
|
Popular
Axiom 483401-B21-AX memory module 4 GB...
Login for pricing
|
Axiom 32GB DDR3-1333 memory module 1 x...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4X71K20068-ACC
|
90Y3105-AX
|
VGP-MM1024I-AX
|
A6222873-AX
|
483401-B21-AX
|
647903-B21-AX
|
| Manufacturer |
Accortec
|
Axiom
|
Axiom
|
Axiom
|
Axiom
|
Axiom
|
| Internal memory type |
DDR5
|
N/A
|
DDR
|
DDR3
|
DDR2
|
DDR3
|
| ECC |
N
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Y
|
N/A
|
| Memory form factor |
262-pin SO-DIMM
|
N/A
|
184-pin DIMM
|
240-pin DIMM
|
240-pin DIMM
|
240-pin DIMM
|
| Component for |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
PC/server
|
N/A
|
N/A
|
| Internal memory |
8GB
|
N/A
|
N/A
|
32GB
|
4GB
|
32GB
|
| Memory layout (modules x size) |
N/A
|
N/A
|
1 x 1 GB
|
1 x 32 GB
|
2 x 2 GB
|
1 x 32 GB
|





