We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Accortec AC258275-ACC memory module 16 GB DDR5 4800 MHz ECC
SKU
AC258275-ACC
| SKU | AC258275-ACC |
|---|---|
| Manufacturer | Accortec |
| Availability | In Stock |
| Memory | |
|---|---|
| Internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Features | |
|---|---|
| Internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
You may also be interested in
| Product |
New
Accortec AC258275-ACC memory module 16...
Login for pricing
|
Bestseller
Transcend 16GB DDR3 1333MHz memory mod...
Login for pricing
|
Axiom 32GB DDR3-1333 memory module 1 x...
Login for pricing
|
Axiom 64GB PC4-17000L memory module DD...
Login for pricing
|
Popular
Axiom 64GB PC4-17000L memory module 1...
Login for pricing
|
Hot Product
Axiom 64GB DDR4-2400 memory module 1 x...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
AC258275-ACC
|
TS2GKR72V3H
|
00D5008-AX
|
726724-B21-AX
|
A8451131-AX
|
805358-B21-AX
|
| Manufacturer |
Accortec
|
Transcend
|
Axiom
|
Axiom
|
Axiom
|
Axiom
|
| Internal memory type |
DDR5
|
DDR3
|
DDR3L
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR4
|
| ECC |
Y
|
N/A
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Memory form factor |
262-pin SO-DIMM
|
240-pin DIMM
|
240-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
| Component for |
N/A
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
| Internal memory |
16GB
|
16GB
|
32GB
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Memory layout (modules x size) |
N/A
|
1 x 16 GB
|
1 x 32 GB
|
N/A
|
1 x 64 GB
|
1 x 64 GB
|





