We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio USB VESA Mount
SKU
875R9AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Studio USB VESA Mount, China, 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm), 10.6 oz (300 g)
UNSPSC: 45111900
| SKU | 875R9AA |
|---|---|
| EAN | 0197497667295 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Studio USB VESA Mount. Country of origin: China. Package width: 7.48" (190 mm), Package depth: 8.27" (210 mm), Package height: 2.17" (55 mm)
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Studio USB VESA Mount
Login for pricing
|
Recommended
ATEN VK108US video conferencing access...
Login for pricing
|
Vaddio Thin Profile Wall Mount Long Bl...
Login for pricing
|
Hot Product
Barco ClickShare Remote control Black
Login for pricing
|
New
Corsair Stream Deck + Controller Black
Login for pricing
|
Popular
Jabra 14307-70 video conferencing acce...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875R9AA
|
VK108US
|
535-2000-245
|
R9861600D01CUS
|
10GBD9901
|
14307-70
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
ATEN
|
Vaddio
|
Barco
|
Corsair
|
Jabra
|
| Product colour |
N/A
|
White
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Remote control
|
Wall mount
|
Remote control
|
Controller
|
Stand
|





