We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly APA-24 (ALCATEL) Electronic Hookswitch TAA
SKU
85Q52AA
Login for pricing
In stock
HP Poly APA-24 (ALCATEL) Electronic Hookswitch TAA, 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm), 10.6 oz (300 g), 22 pc(s), Mexico
UNSPSC: 43220000
| SKU | 85Q52AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572285 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly APA-24 (ALCATEL) Electronic Hookswitch TAA. Package width: 7.48" (190 mm), Package depth: 8.27" (210 mm), Package height: 2.17" (55 mm). Number of cartons per pallet layer: 22 pc(s), Country of origin: Mexico
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Mexico |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 22 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly APA-24 (ALCATEL) Electronic Ho...
Login for pricing
|
Bestseller
Spracht RHL-2010 headphone/headset acc...
Login for pricing
|
Popular
Jabra 14207-40 headphone/headset acces...
Login for pricing
|
Zebra KT-HSX100-MWS1-50 headphone/head...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra 14201-30 headphone/headset acces...
Login for pricing
|
Jabra 14201-35 headphone/headset acces...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q52AA
|
RHL-2010
|
14207-40
|
KT-HSX100-MWS1-50
|
14201-30
|
14201-35
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Spracht
|
Jabra
|
Zebra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
Charging stand
|
Microphone windscreen
|
N/A
|
EHS adapter
|





