We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Xerox 106R03524 toner cartridge Original Black
SKU
106R03524
| SKU | 106R03524 |
|---|---|
| EAN | 0095205842081 |
| Manufacturer | Xerox |
| Availability | In Stock |
Xerox 106R03524. Black toner page yield: 10500 pages, Printing colors: Black
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Type | Original |
| Black toner page yield | 10500 pages |
| Compatibility | VersaLink C400/C405 |
| Brand compatibility | Xerox |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Printing colours | Black |
| Print quality | |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Printing colours | Black |
| Technical details | |
| Type | Original |
| Brand compatibility | Xerox |
| Product colour | Black |
| Compatibility | VersaLink C400/C405 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 11.8" (300 mm) |
| Package weight | 12.1 oz (344 g) |
| Package width | 4.25" (108 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package depth | 11.8" (300 mm) |
| Package weight | 12.1 oz (344 g) |
| Package width | 4.25" (108 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Xerox 106R03524 toner cartridge Origin...
Login for pricing
|
Hot Product
Q5949X (49X) Toner black, 6K pages
Login for pricing
|
Q7516A (16A) Toner black, 12K pages
Login for pricing
|
Popular
Q5950A (643A) Toner black, 11K pages @...
Login for pricing
|
New
Q7553X (53X) Toner black, 7K pages
Login for pricing
|
Lexmark X746A4YG toner cartridge 1 pc(...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
106R03524
|
Q5949X
|
Q7516A
|
Q5950A
|
Q7553X
|
X746A4YG
|
| Manufacturer |
Xerox
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
Lexmark
|
| Type |
Original
|
Original
|
Original
|
N/A
|
N/A
|
Original
|
| Printing colours |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Yellow
|
| Brand compatibility |
Xerox
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
Lexmark
|





