We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL360 Gen11 2SFF x4 U.3 BC Tri-Mode Enablement Kit
SKU
P48899-B21
Login for pricing
In stock
HPE ProLiant DL360 Gen11 2SFF x4 U.3 BC Tri-Mode Enablement Kit, 30.7 oz (870 g)
UNSPSC:
| SKU | P48899-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017558240 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE ProLiant DL360 Gen11 2SFF x4 U.3 BC Tri-Mode Enablement Kit. Weight: 30.7 oz (870 g)
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 10.3" (260.5 mm) |
| Weight | 30.7 oz (870 g) |
| Height | 4" (101.6 mm) |
| Depth | 11" (279.4 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 1.927 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.927 lbs |