We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U Standard Heat Sink Kit
SKU
P48904-B21
Login for pricing
In stock
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U Standard Heat Sink Kit, 15.2 oz (430 g)
UNSPSC:
| SKU | P48904-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017558295 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE ProLiant DL3X0 Gen11 1U Standard Heat Sink Kit. Weight: 15.2 oz (430 g)
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 8.74" (222 mm) |
| Weight | 15.2 oz (430 g) |
| Height | 2.56" (65 mm) |
| Depth | 9.92" (252 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.937 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.937 lbs |