We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 Standard Heat Sink Kit
SKU
P49145-B21
| SKU | P49145-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017668956 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE ProLiant DL380 Gen11 Standard Heat Sink Kit. Weight: 22.6 oz (640 g)
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 6.57" (167 mm) |
| Weight | 22.6 oz (640 g) |
| Height | 6.34" (161 mm) |
| Depth | 8.03" (204 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 1.411 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.411 lbs |