We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit
SKU
P52152-B21
Login for pricing
In stock
HPE ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit, 5.29 oz (150 g)
UNSPSC:
| SKU | P52152-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017585826 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit. Weight: 5.29 oz (150 g)
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 8.46" (215 mm) |
| Weight | 5.29 oz (150 g) |
| Height | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.331 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.331 lbs |