We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-500H-MNTD2 RJ45 Ethernet Jack Desk Mount
SKU
S0J41A
Login for pricing
In stock
HPE Aruba Networking AP-500H-MNTD2 RJ45 Ethernet Jack Desk Mount, White, 1 pc(s), 1.76 oz (49.9 g)
UNSPSC:
| SKU | S0J41A |
|---|---|
| EAN | 0190017628974 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE Aruba Networking AP-500H-MNTD2 RJ45 Ethernet Jack Desk Mount. Product color: White. Quantity per pack: 1 pc(s). Weight: 1.76 oz (49.9 g)
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | AP‑500H‑MNTD2 |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 2.99" (76 mm) |
| Weight | 1.76 oz (49.9 g) |
| Height | 4.02" (102 mm) |
| Depth | 7.52" (191 mm) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | AP‑500H‑MNTD2 |
| Weight (imperial) | 0.1 lbs |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.1 lbs |