We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DELL SWT-STND Passive holder Tablet/UMPC Black
SKU
DELL-SWT-STND
| SKU | DELL-SWT-STND |
|---|---|
| EAN | 0884116448495 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
DELL SWT-STND. Mobile device type: Tablet/UMPC, Type: Passive holder, Proper use: Indoor, Product color: Black
| Design | |
|---|---|
| Device mount type | Lean-on |
| Mobile device type | Tablet/UMPC |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 5.59" (142 mm) |
| Depth | 3.74" (95 mm) |
| Height | 0.787" (20 mm) |
| Weight | 3.99 oz (113 g) |