We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Gen11 2U Bezel Kit
SKU
P50400-B21
| SKU | P50400-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017568959 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE Gen11 2U Bezel Kit
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 5.43" (138 mm) |
| Weight | 15.9 oz (450 g) |
| Height | 1.93" (49 mm) |
| Depth | 18.5" (469 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.985 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.985 lbs |